DYSTRYBUTOR: rynny Nicoll, rynny metalowe, akcesoria Groemo, blacha płaska, kable grzejne Elektra, płyty PCV Salux, impregnaty i inne

Rynny metalowe

akcesoria dachowe groemo dystrybutor idealny dach

akcesoria dachowe Groemo


Oferowane przez nas metalowe systemy odwodnienia dachu wyróżniają się trwałością, komfortowym montażem oraz optycznie doskonałą formą. Jesteśmy dystrybutorem renomowanej firmy GROEMO - akcesoria dachowe są wyprodukowane z użyciem najnowocześniejszych technologii. Wykwalifikowany zespół ds. kontroli jakości troszczy się, aby każdy produkt opuszczający zakład cechował się idealnym wykonaniem. W procesie produkcyjnym, Groemo, wykorzystuje tylko wybrane i sprawdzone materiały.

akcesoria dachowe groemo

Wysokie cechy jakościowe produktu są tym, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka, a nasi Klienci mogą korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia na wiele sposobów - Doradcy Techniczni Idealny Dach chętnie odpowiedzą na Państwa zapytania, a w ramach współpracy również mogą przekazać swoją wiedzę, organizując szkolenia montażowe dla wykonawców. Zapraszamy do kontaktu.

 
Dystrybucja na terenie Polski

Jesteśmy importerem produktów Groemo na terenie Polski. Poszukujemy partnerów zainteresowanych współpracą, zarówno hurtownie budowlane, składy budowlane, sklepy z materiałami budowlanymi jak i firmy wykonawcze. Zapraszamy  do współpracy.

 

 
 
Szczegółową ofertę produktów można obejrzeć w wersji 360* stopni na stronie producenta klikając w ten link KATALOG PRODUKTÓW GROEMO
 
W ofercie dostępne są akcesoria dachowe m.in. w ocynku, tytan cynku, miedzi, w różnych rozmiarach. Jeżeli interesuje Cie pełna oferta dostępnych produktów - skontaktuj się z nami. Istnieje również możliwość zamówienia niestandardowych elementów na zamówienie.
 

 

  PRZYKŁADOWY SCHEMAT SYSTEMU RYNNOWEGO

KILKA SŁÓW O HISTORII MARKI

Firma Grömo to SPECJALIŚCI OD AKCESORII DO ODWADNIANIA DACHÓW
- LIDER RYNKU W NIEMCZECH I EUROPIE
.
Günter Weilguni (Prezes) osiągnął sukces przeobrażając Grömo z małego zakładu w innowacyjne przedsiębiorstwo. Mistrz blacharski Karl Theodor Rösle założył swoją firmę Rösle w roku 1888. Już wcześnie widział on szansę przemysłowej produkcji. Jednak nie chciał poddać się ograniczeniom, które wynikały z czystej ręcznej pracy. Jego celem było połączenie wysokojakościowej produkcji z nowym maszynowymi metodami wykończenia.

historia marki groemodo góry
Idealny Dach Janecki Sp.j
Skórzewo, ul. Lipowa 11, 60-185 Poznań
 
admin